O fabryce

Fabrykę słów stworzyłyśmy, by zająć się świadczeniem usług w zakresie reklamy, korekt oraz copywritingu 👩‍💻 i to właśnie chcemy zaproponować Tobie. Zapoznaj się z naszą ofertą i napisz do nas, czego potrzebujesz, a ustalimy warunki owocnej współpracy!


korekta językowa

Jeżeli szukasz dobrego copywritera, oto jesteśmy 😏. Możesz nas sprawdzić, czytając artykuły na stronie oraz łapiąc kontakt z nami, abyśmy podesłały Ci nasze portfolia. 

Polecamy artykuł Dobry copywriter, to znaczy jaki?dowiesz się z niego, dlaczego nie warto korzystać z usług konkurencji 😉. 


Jeśli marzy Ci się profesjonalny fanpage, posty, których zazdrościć Ci będzie konkurencja, nie czekaj, skorzystaj z usług dobrego copywritera, którym jestem. Tym, na co stawiam w 100%, wprowadzając naszą wspólną wizję w życie, są indywidualizm, oryginalność i kreatywność. 
Promocja marki, kampania na Facebook, profil na Instagramie - znajdę dla Ciebie najlepszy środek i razem będziemy budować Twój sukces od podstaw. Nazywam się Maja Polak i bez dwóch zdań (a może wręcz przeciwnie ;)) naładuję Twój biznes energią!
Nazywam się Iza Kołodziejczyk. Buduję transparentne, trafne teksty reklamujące produkty oraz usługi. Zajmuję się budowaniem wizerunku w sieci, tworzeniem treści do mediów społecznościowych, przede wszystkim na FB. Z powodzeniem poprowadzę również mailing ofertowy i newsletter. Wiem, jak docierać do odbiorcy, bo podchodzę do tematu z odpowiednio dostosowaną strategią marketingową i nie szczyptą, ale całą górą, pasji i dobrego humoru! 
Jestem redaktorką, edytorką i zajmuję się korektą językową książek. Jeśli jesteś twórczy, piszesz, ale potrzebujesz wsparcia i pewności, że Twoje posty, artykuły czy ebooki zostaną ciepło przyjęte - daj znać. Pomogę odpowiednio je przygotować!

Jesteśmy zupełnie inne - to nasza zaleta, dzięki której mamy multum pomysłów i rozwiązań dla każdego naszego Klienta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz