O fabryce

Fabrykę słów stworzyłam, by zająć się świadczeniem usług w zakresie reklamy, korekt oraz copywritingu 👩‍💻 i to właśnie chcę zaproponować Tobie. Zapoznaj się z moją ofertą i napisz do mnie, czego potrzebujesz, a ustalimy warunki owocnej współpracy!


korekta językowa

Jeżeli szukasz dobrego copywritera, oto jestem 😏. Możesz mnie sprawdzić, czytając artykuły na stronie oraz łapiąc ze mną kontakt, a podeślę Ci swoje portfolio. Napisz na redakcja.fabrykaslow@gmail.com.

Polecam artykuł Dobry copywriter, to znaczy jaki?dowiesz się z niego, dlaczego nie warto korzystać z usług konkurencji 😉. 


Nazywam się Iza Kołodziejczyk. Jestem dyplomowanym Social Media Menagerem. Zajmuję się budowaniem wizerunku w sieci, tworzeniem treści do mediów społecznościowych, przede wszystkim na FB. Jeśli marzy Ci się profesjonalny fanpage, posty, których zazdrościć Ci będzie konkurencja, nie czekaj, skorzystaj z usług mojej firmy.

Z powodzeniem poprowadzę również mailing ofertowy i newsletter. Wiem, jak docierać do odbiorcy, bo podchodzę do tematu z odpowiednio dostosowaną strategią marketingową i nie szczyptą, ale całą górą, pasji i dobrego humoru! 

Jestem redaktorką, edytorką i zajmuję się korektą językową książek. Jeśli jesteś twórczy, piszesz, ale potrzebujesz wsparcia i pewności, że Twoje posty, artykuły czy ebooki zostaną ciepło przyjęte - daj znać. Pomogę odpowiednio je przygotować, również graficznie.

Nie jest mi obca tematyka popularnonaukowa, medyczna, przyrodnicza i pokrewna, ponieważ posiadam tytuł doktora w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie nauki biologiczne. Pomogę także w tej sprawie :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz